Aandeel Hutter & Schrantz Stahlbau | Filter Basic-Info
Aandeel: Hutter & Schrantz Stahlbau (Oostenrijk large caps), ISIN: AT0000A021K7
| Koers | 10.50 | Hoogste koers | 13.00 |
| Laagste koers | 10.50 | 1-jrs rend. | -25.32 |
| Sector | Basismaterialen | Subsector | Industriële metalen |
| Jaarverslag 2008 |
Contactinformatie:Staat: Großmarktstraße 7Stad: Wien, 1230Land: OostenrijkTelefoon: 43 1 6174555Website: www.s-salbau.aCEO: -
Sectorvergelijking Hutter & Schrantz Stahlbau
| Jaar | Omzet | Totaal omzet sector | Marktaandeel |
|---|---|---|---|
| 2019 | 4 | 434,493 | 0.00 % |
| 2020 | 4 | 359,779 | 0.00 % |
| 2021 | 4 | 532,283 | 0.00 % |
| 2022 | 5 | 631,573 | 0.00 % |
| 2023 | 6 | 545,963 | 0.00 % |
Adviezen Hutter & Schrantz Stahlbau
No Records Found
Nieuws Hutter & Schrantz Stahlbau
No Records Found
Rapporten Hutter & Schrantz Stahlbau
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Profiel Hutter & Schrantz Stahlbau
Hutter & Schrantz Stahlbau
(AT0000A021K7)
Hutter & Schrantz Stahlbau's totale omzetten tussen 2011 en 2015 waren door de tijd vrij instabiel en bewogen tussen de 5,65 miljoen euro en 7,59 miljoen euro. Hutter & Schrantz Stahlbau's nettoresultaten over de jaren 2011 tot en met 2015 waren vrij gelijkmatig en bewogen tussen de 0,62 miljoen euro en 0,58 miljoen euro.
De kernactiviteiten van Hutter & Schrantz Stahlbau liggen vooral de industriële metalensector. - managet het bedrijf als CEO. Over de laatste 10 jaar verloor de mondiale industriële metalensector ongeveer 21 procent. Vanaf medio 2011 staat de sector op -30 procent verlies en over het voorbije jaar (december 2015 tot en met december 2016) op 21 procent verlies.
Over de voorbije 5 jaar keerde Het Oostenrijkse aandeel dividenden uit. Gemiddeld leverde het aandeel Hutter & Schrantz Stahlbau over de afgelopen 5 jaar een dividendrendement op van 3,96 procent op.
Hutter & Schrantz Stahlbau met behoorlijk veel schulden gefinancierd
Vorig jaar bedroeg het balanstotaal van het metaalbedrijf ruim 10,42 miljoen euro. Vorig jaar bedroeg de totale schuld van het metaalbedrijf 6,22 miljoen euro. Dit komt overeen met 60 procent van de totale balans. Per eind 2016 bedroeg Hutter & Schrantz Stahlbau's koers/winst-verhouding 17. Beleggers legden dus voor 1 aandeel 17 keer de winst per aandeel over 2015 neer. Op basis van de meeste klassieke beleggingstheorieën kan het aandeel van het Oostenrijkse bedrijf als een waardeaandeel gezien worden.
Eind 2015 bedroeg het metaalbedrijf's marktkapitalisatie (het aantal uitstaande aandelen maal de beurskoers) ruim 9,6 miljoen euro. Het Oostenrijkse bedrijf had eind 2015 circa 0,5 miljoen aandelen uitstaan.
Al Hutter & Schrantz Stahlbau's jaarverslagen bieden wij hier aan. Meer informatie over Hutter & Schrantz Stahlbau kunt u vinden op 's website. .
Resultaten Hutter & Schrantz Stahlbau
| Resultaten |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet |
|
|
|
|
|
| Kosten |
|
|
|
|
|
| Nettowinst |
|
|
|
|
|
| Winstmarge |
|
|
|
|
|
| ROI |
|
|
|
|
|
Balans Hutter & Schrantz Stahlbau
| Balans |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eigen vermogen |
|
|
|
|
|
| Vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
| Totaal vermogen |
|
|
|
|
|
| Solvabiliteit |
|
|
|
|
|
| Cash |
|
|
|
|
|
| Kasstroom |
|
|
|
|
|
| Werknemers |
|
|
|
|
|
| Omzet per werknemer |
|
|
|
|
|
| Kasstroom / vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
Details Hutter & Schrantz Stahlbau
| Details |
2016
|
2017
|
2018
|
2019
|
2020
|
|---|---|---|---|---|---|
| Koers |
19.40
|
19.17
|
17.00
|
16.90
|
15.00
|
| Winst per aandeel |
0.22
|
0.33
|
0.40
|
0.58
|
0.71
|
| Koers / winst-verhouding |
88.18
|
58.09
|
42.50
|
29.14
|
14.79
|
| Dividend |
0.20
|
0.20
|
0.20
|
0.20
|
|
| Dividend % |
1.03 %
|
1.04 %
|
1.18 %
|
1.18 %
|
|
| Payout % |
0.91
|
0.61
|
0.50
|
0.34
|
|
| Boekwaarde |
11.44
|
11.44
|
11.64
|
12.04
|
12.55
|
| Boek / koers |
0.59
|
0.60
|
0.68
|
0.71
|
1.19
|
| Kasstroom per aandeel |
0.0
|
0.0
|
0.0
|
0.0
|
|
| Aandelen |
0
|
0
|
0
|
0
|
|
| Marktkap. |
9,65
|
9,53
|
8,46
|
8,41
|
5,22
|
Dividend Hutter & Schrantz Stahlbau
Koersinfo Hutter & Schrantz Stahlbau
|
Datum
|
Koers
|
|---|---|
|
02 nov
|
10.50
|
|
30 okt
|
10.50
|
|
29 okt
|
10.50
|
|
28 okt
|
10.50
|
|
27 okt
|
10.50
|
|
13 okt
|
10.50
|
|
09 okt
|
10.50
|
|
08 okt
|
10.50
|
|
06 okt
|
10.50
|
|
17 sep
|
10.50
|
|
15 sep
|
10.50
|
|
14 sep
|
10.50
|
|
28 aug
|
10.50
|
|
11 aug
|
12.70
|
|
07 aug
|
12.70
|
|
06 aug
|
12.70
|
|
28 jul
|
12.70
|
|
14 jul
|
13.00
|
|
07 jul
|
13.00
|
|
21 apr
|
13.00
|
|
11 maa
|
12.00
|
|
19 jan
|
12.60
|
|
15 jan
|
12.40
|
|
15 dec
|
12.60
|
|
11 dec
|
13.00
|
|
15 okt
|
13.50
|
|
26 sep
|
13.60
|
|
22 aug
|
13.20
|
|
06 aug
|
13.30
|
|
25 jul
|
13.10
|