Aandeel Zalaris | Filter Basic-Info
Aandeel: Zalaris (Noorwegen large caps)
| Koers | 100.00 | Hoogste koers | 109.00 |
| Laagste koers | 71.40 | 1-jrs rend. | 100.89 |
| Sector | Industrie | Subsector | Detachering |
Sectorvergelijking Zalaris
| Jaar | Omzet | Totaal omzet sector | Marktaandeel |
|---|---|---|---|
| 2019 | 79 | 54,133 | 0.15 % |
| 2020 | 76 | 45,999 | 0.16 % |
| 2021 | 77 | 52,212 | 0.15 % |
| 2022 | 85 | 58,728 | 0.14 % |
| 2023 | 101 | 57,635 | 0.18 % |
Adviezen Zalaris
No Records Found
Nieuws Zalaris
No Records Found
Rapporten Zalaris
No Records Found
Profiel Zalaris
Zalaris
Zalaris is actief in de uitzendsector. Over de laatste 10 jaar won de mondiale uitzendsector ongeveer 32 procent. Vanaf medio 2011 staat de sector op 11 procent winst en over het voorbije jaar (december 2015 tot en met december 2016) op 32 procent verlies.
2016 was een vrij goed beleggingsjaar voor Zalaris-beleggers
De periode tussen december 2015 en december 2016 was verliesgevend voor de beleggers in Zalaris. Het aandeel verloor ruim 9 procent. Over de afgelopen 5 jaar verloor het aandeel Zalaris ruim 0 procent in waarde.
Het uitzendbedrijf keerde in de voorbije 5 jaar geen dividenden uit.
In 2015 had het uitzendbedrijf circa 0 miljoen uitstaande aandelen.
Al Zalaris's jaarverslagen bieden wij hier aan. Meer over Zalaris kunt u vinden op 's website. .
Resultaten Zalaris
| Resultaten |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet |
|
|
|
|
|
| Kosten |
|
|
|
|
|
| Nettowinst |
|
|
|
|
|
| Winstmarge |
|
|
|
|
|
| ROI |
|
|
|
|
|
Balans Zalaris
| Balans |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eigen vermogen |
|
|
|
|
|
| Vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
| Totaal vermogen |
|
|
|
|
|
| Solvabiliteit |
|
|
|
|
|
| Cash |
|
|
|
|
|
| Kasstroom |
|
|
|
|
|
| Werknemers |
|
|
|
|
|
| Omzet per werknemer |
|
|
|
|
|
| Kasstroom / vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
Details Zalaris
| Details |
2016
|
2017
|
2018
|
2019
|
2020
|
|---|---|---|---|---|---|
| Koers |
32.80
|
56.00
|
25.20
|
27.60
|
51.80
|
| Winst per aandeel |
0.15
|
-0.06
|
-0.01
|
-0.04
|
-0.04
|
| Koers / winst-verhouding |
218.67
|
-933.33
|
-2520.00
|
-690.00
|
-2587.50
|
| Dividend |
0.10
|
0.07
|
0.0
|
0.0
|
0.10
|
| Dividend % |
0.30 %
|
0.12 %
|
0.00 %
|
0.00 %
|
0.10 %
|
| Payout % |
0.67
|
-1.17
|
0.0
|
0.0
|
-2.50
|
| Boekwaarde |
0.58
|
0.61
|
0.55
|
0.48
|
0.51
|
| Boek / koers |
0.02
|
0.01
|
0.02
|
0.02
|
|
| Kasstroom per aandeel |
0.08
|
0.27
|
0.03
|
0.22
|
0.45
|
| Aandelen |
19
|
20
|
20
|
20
|
20
|
| Marktkap. |
624,23
|
1.121,68
|
504,76
|
540,09
|
2.030,62
|
Dividend Zalaris
Koersinfo Zalaris
|
Datum
|
Koers
|
|---|---|
|
02 nov
|
100.00
|
|
30 okt
|
103.50
|
|
29 okt
|
102.50
|
|
28 okt
|
105.00
|
|
27 okt
|
105.00
|
|
13 okt
|
109.00
|
|
09 okt
|
102.50
|
|
08 okt
|
106.50
|
|
06 okt
|
109.00
|
|
17 sep
|
100.00
|
|
15 sep
|
100.00
|
|
14 sep
|
100.00
|
|
28 aug
|
100.50
|
|
11 aug
|
96.40
|
|
07 aug
|
98.00
|
|
06 aug
|
99.00
|
|
28 jul
|
102.00
|
|
14 jul
|
95.20
|
|
10 jul
|
99.40
|
|
09 jul
|
99.40
|
|
08 jul
|
99.40
|
|
07 jul
|
99.40
|
|
06 jul
|
99.40
|
|
03 jul
|
99.40
|
|
02 jul
|
99.40
|
|
01 jul
|
99.40
|
|
30 jun
|
99.60
|
|
29 jun
|
99.40
|
|
26 jun
|
100.00
|
|
25 jun
|
99.60
|