Aandeel Valneva | Filter Basic-Info
Aandeel: Valneva (Parijs lokaal), ISIN: FR0004056851
| Koers | 2.45 | Hoogste koers | 5.08 |
| Laagste koers | 2.16 | 1-jrs rend. | -71.78 |
| Sector | Gezondheid | Subsector | Farmaceuten |
Contactinformatie:Staat: 10-12 boulevard Marius Vivier MerlePostbox: 69003Land: FrankrijkTelefoon: +33 4 78 76 61 01 Website: www.valneva.com
Sectorvergelijking Valneva
| Jaar | Omzet | Totaal omzet sector | Marktaandeel |
|---|---|---|---|
| 2019 | 126 | 474,848 | 0.03 % |
| 2020 | 110 | 469,560 | 0.02 % |
| 2021 | 348 | 566,739 | 0.06 % |
| 2022 | 361 | 640,095 | 0.06 % |
| 2023 | 154 | 590,728 | 0.03 % |
Adviezen Valneva
No Records Found
Nieuws Valneva
No Records Found
Rapporten Valneva
No Records Found
Profiel Valneva
Valneva
(FR0004056851)/ VLS
Valneva is vooral actief in de farmaciesector. De mondiale farmaciesector won circa 75 procent in het afgelopen decennium. Gemeten sinds 2011 staat de sector 147 procent hoger en over de voorbije 12 maanden (december 2015-december 2016) staat de sector 75 procent verlies.
In 2016 positieve rendementen voor het aandeel Valneva
De periode van december 2015 tot december 2016 was een slechte periode voor de beleggers. Het aandeel verloor ruim 25 procent. Over de afgelopen 5 jaar boekte het aandeel een gigantische koersdaling. Het aandeel nam ruim 31 procent in waarde af.
De farmaceut keerde in de voorbije 5 jaar geen dividenden uit.
Over 2015 had de farmaceut gemiddeld 0 miljoen aandelen uitstaan.
Alle financiele rapporten van Valneva kunt u hier vinden. Meer informatie over Valneva kunt u vinden op 's website. .
Resultaten Valneva
| Resultaten |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet |
|
|
|
|
|
| Kosten |
|
|
|
|
|
| Nettowinst |
|
|
|
|
|
| Winstmarge |
|
|
|
|
|
| ROI |
|
|
|
|
|
Balans Valneva
| Balans |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eigen vermogen |
|
|
|
|
|
| Vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
| Totaal vermogen |
|
|
|
|
|
| Solvabiliteit |
|
|
|
|
|
| Cash |
|
|
|
|
|
| Kasstroom |
|
|
|
|
|
| Werknemers |
|
|
|
|
|
| Omzet per werknemer |
|
|
|
|
|
| Kasstroom / vreemd vermogen |
|
|
|
|
|
Details Valneva
| Details |
2016
|
2017
|
2018
|
2019
|
2020
|
|---|---|---|---|---|---|
| Koers |
3.09
|
2.77
|
3.17
|
2.57
|
7.75
|
| Winst per aandeel |
-0.66
|
-0.15
|
0.04
|
-0.02
|
-0.71
|
| Koers / winst-verhouding |
-4.68
|
-18.47
|
79.25
|
-128.50
|
-3.61
|
| Dividend |
0.0
|
0.0
|
0.0
|
0.0
|
|
| Dividend % |
0.00 %
|
0.00 %
|
0.00 %
|
0.00 %
|
|
| Payout % |
0.0
|
0.0
|
0.0
|
0.0
|
|
| Boekwaarde |
1.29
|
1.20
|
1.58
|
1.49
|
0.85
|
| Boek / koers |
0.42
|
0.43
|
0.50
|
0.58
|
0.33
|
| Kasstroom per aandeel |
0.08
|
0.17
|
0.18
|
0.06
|
1.52
|
| Aandelen |
77
|
77
|
91
|
91
|
91
|
| Marktkap. |
239,35
|
214,39
|
287,82
|
233,41
|
232,51
|
Dividend Valneva
Koersinfo Valneva
|
Datum
|
Koers
|
|---|---|
|
30 okt
|
2.56
|
|
29 okt
|
2.56
|
|
28 okt
|
2.48
|
|
27 okt
|
2.42
|
|
13 okt
|
2.64
|
|
09 okt
|
2.48
|
|
08 okt
|
2.61
|
|
06 okt
|
2.55
|
|
17 sep
|
2.86
|
|
15 sep
|
2.88
|
|
14 sep
|
2.89
|
|
28 aug
|
2.81
|
|
11 aug
|
2.33
|
|
07 aug
|
2.22
|
|
06 aug
|
2.23
|
|
28 jul
|
2.16
|
|
14 jul
|
2.27
|
|
10 jul
|
2.18
|
|
09 jul
|
2.29
|
|
08 jul
|
2.28
|
|
07 jul
|
2.28
|
|
06 jul
|
2.31
|
|
03 jul
|
2.34
|
|
02 jul
|
2.24
|
|
01 jul
|
2.25
|
|
30 jun
|
2.26
|
|
29 jun
|
2.22
|
|
26 jun
|
2.23
|
|
25 jun
|
2.20
|
|
24 jun
|
2.27
|